Українка на Олімпійських іграх перемогла першу ракетку світу Серену Уільямс

5837 0
Українська тенісистка Еліна Світоліна перемогла на Олімпіаді в Ріо-де-Женейро першу ракетку світу американку Серену Уільямс.

Поєдинок третього раунду тенісного турніру на Олімпійських іграх в Ріо-де-Жанейро закінчився у двох сетах із рахунком 6:4 та 6:3.

Переломним став шостий гейм другого сету, коли Серена на своїй подачі зробила низку подвійних помилок, і гейм виграла українка. Далі американка намагалася грати у свою гру, однак не змогла виправити ситуацію. Не виключено, що Серені заважала травма.

Таким чином, Еліна Світоліна виходить до чвертьфіналу тенісного турніру на Олімпійських іграх, де 10 серпня зіграє із представницею Чехії Петрою Квітовою. Матч відбудеться в ніч на четвер, 11 серпня, і почнеться о 00:45.

«Це неймовірно!», - щиро зізнається наша спортсменка.

«Протягом всієї зустрічі я намагалася не думати про перемогу. Сьогодні Серена не показала своєї гри. Я намагалася боротися за кожен м’яч. Найголовніше було не боятися атакувати. Думаю, мені це вдалося», - каже Еліна

Стосовно своєї суперниці у наступному раунді українка додає: «Петра Квітова дуже незручний суперник. Буду серйозно підходити та готуватися до чвертьфінального поєдинку».

Довідково. Еліна Світоліна народилась 1994 року (нині їй 22 роки) у Одесі. Зараз проживає у Харкові. У 2010 році стала переможницею Відкритого чемпіонату Франції з тенісу серед юніорок. А у 2012 році дійшла до фіналу юніорських змагань на Вімблдоні.

Щодня наша команда працює над тим, щоб інформувати Вас про найважливіше в місті та області. За роки своєї праці ми довели, що «Твоє місто» - це медіа, якому справді можна довіряти. Долучіться до Спільноти Прихильників «Твого міста» та збережіть незалежне медіа для громади. Кожен внесок має значення!